Apie mus

UAB STS Capital – tai verslo konsultavimo ir analitikos srities ekspertų komanda, turinti daugiau kaip 20 metų patirtį strateginio valdymo, projektų valdymo ir analitikos srityje 

UAB STS Capital yra įkurta 2012 metais. 

Pagrindinė įmonės veikla – verslo valdymo konsultacijos ir analitika. 

Ši veikla mus įkvepia tobulėti, gilintis ir atrasti galimybes padėti savo klientams siekti išsikeltų tikslų. 20 metų sektoriaus patirtis suteikia galimybę palyginti ir pritaikyti įgytas įžvalgas įvairiausio lygio organizacijoms. 

Kiekviena įmonė turi atskirą valdymo struktūrą, tikslus, vadovus, dėl to nėra vienintelio kelio kaip galima pasiekti savo tikslus. Patirtis parodė, kad tik nuosekliai dirbdama ir įsigilindami į kiekvieno kliento viziją bei požiūrį, galime suformuoti ir sukurti tokį verslą, kurio nori pats klientas, o ne konsultantas. 

Sujungdami verslo valdymo konsultacijų, analitikos, psichologijos, mentorystės, lyderystės, procesinio valdymo žinias – galime pasiūlyti įvairius sprendimus, skatinančius pokyčius. Esame tam, kad galėtume padėti savo įžvalgomis, patarimais, o gal būt ir nepriklausoma nuomone vadovams ir sprendimų priėmėjams.

Esame pasirengę leistis su Jumis į skaičių ir atradimų kelionę.

Pagarbiai,

Simas Lubauskas, PMP, ESOMAR